Uitslagen

Naamloos document
dag soort wedstrijd plaats naam voornaam categorie afstand discipline prestatie gesl pl/gesl op/gesl pl/cat op/cat pl/tot op/tot
14 07 2019 meeting Gouden Disc AVLO OKUSOLUBO Tinu cadet clubrecord discus werpen 22,59m v
14 07 2019 meeting Gouden Disc AVLO OKUSOLUBO Tinu cadet clubrecord kogelstoten 9,57m v
13 07 2019 jogging / stratenloop Droeshout VAN NIEUWENHUYZE Nils 5000 00:23:35 m 36 65 39 111
13 07 2019 jogging / stratenloop Droeshout BAUDERY Marc 5000 00:39:01 M 65 65 111 111
13 07 2019 jogging / stratenloop Droeshout LEFEVRE Marc 10000 00:55:57 M 52 69 65 104
13 07 2019 jogging / stratenloop Droeshout VAN DEN STEEN Peter 10000 00:55:58 m 53 69 66 104
13 07 2019 jogging / stratenloop Droeshout VAN NUFFEL Gunther 16000 01:19:07 m 31 59 37 84
07 07 2019 jogging / stratenloop Roosenboom Zele ROOSENBOOM Patrick 5000 00:20:08 m 12 52
07 07 2019 jogging / stratenloop Roosenboom Zele WILLEMS Marc 5000 00:27:16 m 33 52
07 07 2019 jogging / stratenloop Roosenboom Zele D'HONDT Hilde 5000 00:30:28 v 41 52
07 07 2019 jogging / stratenloop Roosenboom Zele SCHEPENS Lutgarde 5000 00:31:05 v 43 52
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldensporenjogging VAN DEN STEEN Peter 8000 00:46:38 m 33 45
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk VAN NIEUWENHUYZE Nils 4000 00:19:59 m 24 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk LEFEVRE Marc 4000 00:22:31 M 34 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk WILLEMS Marc 4000 00:22:47 m 37 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk DE GREVE Nico 4000 00:23:56 m 41 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk BORNAUW Christine 4000 00:28:11 v 63 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk SCHEPENS Lutgarde 4000 00:28:12 v 62 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk DE LATHOUWER Hilde 4000 00:30:11 v 65 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk VLEURINCK Nancy 4000 00:30:13 v 66 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk BAUDERY Marc 4000 00:31:51 M 69 69
06 07 2019 jogging / stratenloop Guldesporenjoggign Opwijk VAN DEN STEEN Peter 8000 00:46:38 m 33 45
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN BROECK Gino AC Denderland 5000 42km:03:22:02 00:18:53 m 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke DERYCKE Astor Denderlandrunners 5000 42km:02:59:21 00:21:07 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke MEULEBROEK Kristof Denderlandrunners 5000 42km:02:59:21 00:21:40 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VERMEER Mil Denderlandrunners 5000 42km:02:59:21 00:22:54 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN GEYTE Annelies AC Denderland 5000 42km:03:22:02 00:24:31 v 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke MOENS Hilde AC Denderland 5000 42km:03:22:02 00:25:34 v 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN DE VELDE Nand jong Denderland 5000 42km:03:39:56 00:26:47 m 35 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN BROECK Gino Denderlandrunners 7200 42km: 02:59:21 00:28:29 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke DE SMEDT Nina jong Denderland 5000 42km:03:39:56 00:29:07 v 35 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN PRAET Lore jong Denderland 5000 42km:03:39:56 00:29:23 v 35 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke DEVRIENDT Stan jong Denderland 7200 42km: 03:39:56 00:35:52 m 35 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN GEYTE Ludwig AC Denderland 7200 42km:03:22:02 00:39:26 m 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VERBRUGGHEN Johan Denderlandrunners 10000 42km:02:59:21 00:39:58 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke BONTINCKX Frankie AC Denderland 10000 42km:03:22:02 00:40:54 m 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke BAELE Christophe AC Denderland 10000 42km:03:22:02 00:42:57 m 16 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke DE MEY Jan Denderlandrunners 10000 42km:02:59:21 00:45:15 m 8 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke VAN PRAET Nolle jong Denderland 10000 42km:03:39:56 00:46:23 m 35 70
30 06 2019 ekiden Merelbeke SAEYS Brent jong Denderland 10000 42km:03:39:56 00:52:26 m 35 70