Joggings
Joggings
Vind ons op Facebook

Vorige berichten

Clubrecords

Hieronder vind je alle clubrecords volgens categorie sinds 1968. De lijst wordt word nauwgezet bijgehouden door Rolle. Mocht er hoe dan ook een record ontbreken of sommige gegevens niet correct zijn, dan kan je hem altijd een mailtje sturen.De categorie masters is sinds 2007 opgesplitst in verschillende leeftijdsgroepen van 35+ tot … per 5 jaar

Benjamins M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
60 m9,50
D'Hondt Jelte2012Vlierzele
600 m2:06,77Jonas Claeys2016Lebbeke
3x600m7:18,46saeys Brent
D'Hondt Jelte
atleet Lebbeke
2012Lokeren
1.000 m4:18,56Segers Nelson2008
4-kamp1466 punten
Jonas Claeys2016Deinze
Hockeywerpen33,47m

Jonas Claeys2016Deinze
hoogspringen
1,15mJonas Claeys2016Lebbeke
kogelstoten7,08mJonas Claeys2016Lebbeke
verspringen3,83mClaeys Jonas2016Lebbeke
verspringen indoor3,37mClaeys Jonas
2015Gent
60 m indoor9,76D'Hondt Jelte2012Gent
kogelstoten indoor7,23mClaeys Jonas2016Gent

Benjamins V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
60 m9,59Moens Joyce
2012Vlierzele
60m (handstop)9,45Hoofteer Elise2012Aalst
4x60m
41,40
Okusolubo Tinu
Moens Joyce
+gastlopers
2012
Lokeren
600 m2:02,92VAN Haut Britt2009Lebbeke
3x600m
7:04,79Hoofteer Elise
Hoofteer Aline
Okusolubo Tinu
2012
Lokeren
4x6007:31,01Okusolubo
De Troyer
Rossignol
2013Lokeren
1.000 m4:38,08Veldeman Louise2007
4-kamp1003 puntenOkusolubo Tinu2012Zele
Hockeywerpen21,64mVerbrugghen Marthe2017Lebbeke
kogelstoten7,50mm (1kg)Okusolubo Tinu2013Aalst
hoogspringen
1,03mMoens Joyce2012Lebbeke
verspringen3,58 mMoens Joyce2012Vlierzele
60 m indoor10,27Okusolubo Tinu2012Gent
4x200m indoor2:47,36Okusolubo Tinu
Huyck Timea
Huyck Larissa
Rossignol Laure
2013Gent
verspringen indoor2,88mClaeys Lore2016Gent
kogelstoten indoor6,23m (1kg)
Okusolubo Tinu2013
Gent

Pupil M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.000 m3:23,40

De Wolf Karel1992
1.000 m indoor3:50,23Claeys Jonas2016Gent
4-kamp1223 puntenD'Hondt Jelte2013Hamme
4x60 m39,7Hillewig Carl??
4x60 m39,7Tonnelier Bart??
4x60 m39,7Van Den Eynden??
60 m horden12,7Berloo David1988
60m8,80Nobels Frank1978
60m horden indoor
12,77Claeys Jonas2016Gent
60m indoor9,56D'hondt Jelte2013Gent
800m2:39,80Blankaert Davy1988
Hockeywerpen34,34mDe Bolster Woud2012
hoogspringen1,25 mVan Den Berghe Mark1971
hoogspringen indoor1,20mVanwildemeersch Lander2015Gent
kogelstoten7,00mClaeys Jonas2017Lebbeke
kogelstoten indoor5,78 mVincke Mathias2008
verspringen3,87mBlankaert Davy1988
verspringen indoor3,03 mVincke Mathias2008
Discuswerpen15,39mClaeys Jonas2017

Pupil V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.000 m03:39,59HUYCK Timea2015Oordegem
4x60 m38,28Huyck Timea
Huyck Larissa
OKUSOLUBO Tinu
De Troyer Lisa
2015Lebbeke
60 m9,11Schuddinck Catalina2012
60 m indoor9,28Schuddinck Catalina2012Gent
800 m02:43,6Van Haut Anja1979
hoogspringen1,15 mDe Saert Wendy1983
kogelstoten6,12mOKUSOLUBO Tinu2015Oordegem
kogelstoten indoor4,94m (2kg)Meirte Ellen2011Gent
verspringen3,84 mDe Saert Wendy1983
verspringen indoor3.34 mSchuddinck Catalina2011Gent
1000 m indoor3:50,86Huyck Timea2014Gent
Hockeybal22.85m
D'Hondt Mirte
2012
Aalst
Discus werpen (600gr)
13.10 mD'Hondt Mirte

2012Aalst
4 kamp1277puntenHuyck Timea2015St. Niklaas
60m horden indoor12,99
Hoofteer Elise2012Gent

Miniemen M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
150 m22,49Bulcke Mathieu2008
200 m28,2Marien Hans1977
3-kamp407 puntenVan Laere Geert1983
4-kamp1961 puntenBerloo David1990
4x80 m47,1Bahnmuller1980
4x80 m47,1Mathijs1980
4x80 m47,1Peytier1980
4x80 m47,1Van Damme Leo1980
60 m indoor9,08Bulcke Mathieu2007
80 m10,2Roels Renaat1970
80 m horden15,7Berloo David1990
kogelstoten9,95 mVercammen Eric??
speerwerpen30,58 mBerloo David1990
verspringen4,85 mLos Chris1971
verspringen indoor4,21 mBulcke Mathieu2008
150m horden26.26
Thijs Thomas2011Lebbeke
150m indoor24,88Vermeer Mil2015Gent
1.000m3:06,20De Wolf Karel1995
hoogspringen1,47mDe Wolf Karel1995
800m2:25,00Blankaert Davy1990
discus werpen20,94mVan Damme Leo1980

Miniemen V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.000 m03:29,23huyck Timea2016Lebbeke
1.000m indoor3:26,78Huyck Timea2017Gent
3-kamp800 puntenDe Saert Karine1983
4-kamp1772 puntenBoriau Nathalie1990
4x80 m48,1Eeckhoudt-Thomans - Van Weyenberghe - Rottiers1981
4x200 indoor2:16,96OKUSOLUBO Tinu
De Troyer Lisa
Huyck Timea
Huyck Larissa
2016Gent
5-kamp
1717 puntenVandeweyere Lauran2011
Zele
60m horden11,1Boriau Nathalie1990
60m indoor
9,27

Vercauteren Britt2013Gent
80 m10,9De Saert Karine1983
150m
21,92Vandeweyere Lauran2011Lokeren
150m horden25,86
Vandeweyere Lauran2011
Oordegem
150m indoor21,1Leybaert Frauke2006
200 m27,83De Saert Karine1983
300 m48.39Vanderweyen Lauran2011St. NIklaas
800 m02:27,9D'Hooms Jenny1977
discus werpen15,32 mBoriau Nathalie1990
hoogspringen1,35 mDe Saert Karine1983
kogel indoor6,52OKUSOLUBO Tinu2015Gent
kogelstoten8,97 mBoriau Nathalie1990
speerwerpen19,10 mMatrijs Christel??
verspringen4,55 mBoriau Nathalie1990
Verspringen indoor3,52mDe Troyer Lisa2016Gent

Cadetten M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
100 m11,2Leys Andre1970
100 m horden17,2De Saedeleer Eric1969
200 m24,34Marien Tristan2009Lokeren
300 m38,10Marien Tristan2009Lokeren
400 m51,66Daem Koenraad1972
4x100 m48,02De Saedeleer Eric
Dedeyne
Leys
Moortgat
1970
300 m horden47,6Marien Hans1978
1.000 m2:49.24De Vos Manu2012Zele
800 m02:04,0De Vriendt Renaat1971
1.500 m04:09,50Daem Koenraad1972
2.000 m6:43,27Keppens Joris2007
discus werpen34,24 mBerloo David1992
kogelstoten12,14 mVan Den Abeele Frans1971
hoogspringen1,70 mVercammen Eric1978
speerwerpen49,02 mVercammen Eric1978
verspringen5,45 mPraet Geert1983
hinkstap10,29Blot Stijn1983
60 m indoor7,92Marien Tristan2009Gent
200m indoor24,92Marien Tristan2009Gent
800 m indoor2:37,60Van Severen Quinten2009
1.000 m indoor2:56,63
Keppens Joris2008

Cadetten V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
80 m horden15,2De Petter Yvette1971
100 m13,00Veldeman patricia1975
200 m27,60Veldeman patricia1975
300 m47,08Vandeweyer Lauran2012
Ninove
400 m61,50D'Hooms Jenny1979
800 m02:17,50D'Hooms Jenny1979
1.000 m03:33,24Van Geyte Annelies2007
1.500 m05:01,70D'Hooms Jenny1979
verspringen4,53 mVan Langenhove Lieve??
kogelstoten9,46 mVeldeman patricia1975
hoogspringen1,35 mD'Hooms Jenny1979
discus werpen20,92 mDe Schrijver Marie-J1972
60 m indoor8,74Vandeweyer Lauran2011Gent
60m horden indoor12,09Vandeweyer Lauran2013Gent
200m indoor29:14,00Leybaert Frauke2007
300 m horden59,00Vandenberghe Astrid1990
verspringen indoor4,06 mVandeweyer Lauran2011Gent

Scholier M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500 m04:05,40De Saedeleer Eric1971
100 m11Leys Andre1971
110 m horden18,3Engels Stephan1982
2.000 st06:33,2Van Cauwenberg Patrick1982
200 m23,8Leys Andre1971
300 m horden44,5Van Ransbeeck Eddy1974
400 m52,3De Saedeleer Eric1971
4x100 m45De Saedeleer Eric1971
4x100 m45Dedeyn1971
4x100 m45Leys Andre1971
4x100 m45Moortgat1971
800 m01:58,0De Saedeleer Eric1971
8-kamp3479 puntenVercammen Eric1979
discus werpen35,26 mVercammen Eric1980
hinkstap11,65Blot Stijn1985
hoogspringen1,70 mVerbeke Chris1975
kogelstoten12,74 mVercammen Eric1980
polsstokspringen2,30 mPraet Geert1983
speerwerpen52,76 mVercammen Eric1980
verspringen6,10 mBlot Stijn1985
3.000 m
10:56,43
Meulebroeck Kristof2011
Oordegem
1.00m2:41,83De Vos Manu2014Mechelen

Scholier V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.000 m03:30,0De Herde Dorien2008
1.500 m04:44,2Van De Moortele Karin1977
1.500 m indoor5:48,90Van Geyte Annelies2009
100 m12,8Verbeke Linda1971
100 m horden19,3Schepers Hilde1979
2.000 m8:28,40Van Geyte Annelies2008
200 m26,5Veldeman patricia1977
3.000 m10:40,6Van De Moortele Karin1978
300 m44,46Leybaert Frauke2009Hamme
400 m60,70Leybaert Frauke2010Lebbeke
4x100 m53,3Coppens1971
4x100 m53,3Godaert1971
4x100 m53,3Van Doorselaer Greta1971
4x100 m53,3Verbeke1971
800 m02:16,3Van De Moortele Karin1977
discus werpen21,88 mDe Petter Martine1971
hoogspringen1,40 mD'Hooms Jenny1981
kogelstoten8,91 mVeldeman patricia1977
speerwerpen21,38 mD'Hooms Jenny1981
verspringen4,55 mVan Langenhove Lieve1978

Junior M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
100 m10,7Leys Andre1972
110 m horden18,2Engels Stephan1983
200 m22,8Leys Andre1972
400 m52,3De Saedeleer Eric1973
400 m horden01:03,3Engels Stephan1983
800 m01:52,0De Saedeleer Eric1974
1.000 m02:29,7De Saedeleer Eric1974
1.500 m03:49,7De Saedeleer Eric1974
3.000 m08:56,9Smekens Benny1981
5.000 m16:23,0Smekens Benny1982
10 - kamp4222 puntenEngels Stephan1984
discus werpen31,48 mVercammen Eric1981
hamerslingeren30,56Engels Stephan1984
hinkstap11,99Engels Stephan1983
hoogspringen1,75 mVerbeke Chris1977
kogelstoten12,47 mVercammen Eric1981
polsstokspringen2,30 mPraet Geert1983
speerwerpen51,90 mVercammen Eric1981
verspringen6,33 mBlot Stijn1987
60 m indoor08:37,0Wauters Ruben2007

Junior V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
100 m12,3Van Doorselaer Greta1976
100 m horden19,3Schepers Hilde1979
200 m25,7Van Praet Ghislaine1981
400m62,74Leybaert Frauke2011Lebbeke
800 m02:16,3Van De Moortele Karin1977
1.500 m04:44,2Van De Moortele Karin1977
3.000 m10:40,6Van De Moortele Karin1978
4x100 m51,1Van Doorselaer Greta
Veldeman patricia
Verbeke
Vereecken
1976
4x400 m04:16,7De Ridder
Schepens
van Langenhove
Verbeke
1979
kogelstoten9,34 mVeldeman patricia1979

Senior M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500 m03:49,7De Saedeleer Eric1974
2.000 m05:17,4De Vogel Roger1980
3.000 m08:07,8De Vogel Roger1980
3.000 st11:16,8Marckx Ronny1990
4x100 m45,0Moortgat
Dedeyn
De Saedeleer Eric
Leys Andre
1971
4x400 m03:32,1Maes Peter
Verbeke Chris
Van Damme
Van Riet
1971
5-kamp2584 puntenEngels Stephan1990
5.000 m13:36,2De Vogel Roger1980
10 - kamp4966pEngels Stephan1986
10.000 m28:29,1De Vogel Roger1980
100 m10,7Leys Andre1972
200 m22,8Leys Andre1972
400 m51,0De Saedeleer Eric1976
800 m01:51,2De Saedeleer Eric1975
1.000 m02:28,5De Saedeleer Eric1975
discus werpen33,24 mJanseghers Jerom1981
hamerslingeren30,56Engels Stephan1984
hinkstap12,38Engels Stephan1986
hoogspringen1,80 mVerbeke Chris1978
kogelstoten13,06 mVercammen Eric1987
Marathon 2:20:21Brusselmans Leo

Senior V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
300 m45,81Leybaert Frauke2013Lebbeke
400 m57,9Van Praet Ghislaine1981
discus werpen28,84 mVerhelst Danielle1979
hoogspringen1,48 mBuys Marleen1986
speerwerpen24,78 mVan Zande Linda1979
verspringen4,95 mVan Doorselaer Greta1976
marathon3:47:38Stevens Ilse2011Rome

Master M

DisciplinePrestatieNaamJaar
100 m12,2Cassiman Louis1977
400 m57,5Cassiman Louis1976
4x400 m04:00,6Cassiman Louis??
4x400 m04:00,6Haeck??
4x400 m04:00,6Van Herreweghe,??
4x400 m04:00,6Waegeman Herman??
discus werpen32,04 mDelcart Julien1977
kogelstoten10,83 mDelcart Julien1976
speerwerpen50,82 mDelcart Julien1976
verspringen5,09 mCassiman Louis1977

Master V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaatsVorig record

Master 35+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
Marathon2:39:28De Cock Gino2011Eindhoven
1.500 m4:51,20Van nuffel Gunther2013Lebbeke
uurloop18,095kmVan Havermaet Theo1995St.Niklaas

Master 35+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500m
6:40.03
Blindeman Liesbet2011Lebbeke
5.000m19:29,72Fevery Eva2012Beveren
Marathon3:43:07Stevens Ilse2013Antwerpen

Master 40+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.000m
2:50,00
Arijs Jozef1988
1.500m4:05,60
Van Havermaer Theo
1997Ninove
10.000m
30:53,02Brusselmans Leo1993
2.000m6:04,70
Arijs jozef1988
3.000m8:48,90Brusselmans Leo1992
4X400m4:00,60Cassiman Louis,
Haeck , Van Herreweghe
Waegeman Herman
1975Dendermonde
5.000m
15:34,40Arijs Jozef1989
800m2:05,70
Van Havermaet Theo1997Lebbeke
Mijl4:40,80Arijs Jozef1988
Marathon2:58:41Van Nuffel Gunther2016Rotterdam

Master 40+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
10.000 m47:59,19Moens Hilde2008
2 mijl14:23,34Moens Hilde2008Zele
uurloop12102 mMoens Hilde2004Dendermonde

Master 45+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
5.000m
15:51,71Van Havermaet Theo2006Vilvoorde
1.500m
4:17,51
Van Havermaet Theo2002Oordegem
marathon2:45:55
Bosteels Maurits1983
uurloop15,815mVerhulst Pierre1988
polsstokspringen1,80mVercammen Omer1989

Master 45+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
800m3:02.98Moens Hilde2011Lebbeke
1.500m
5:58.60Moens Hilde2011
Lebbeke
3.000 m12:40,85Moens Hilde2012Lebbeke
5.000m21:47.18Moens Hilde2013Beveren
10.000m45:47.72
Moens Hilde2011Lebbeke
800m indoor2:54,20Moens Hilde2013Gent
Marathon
4:28:43Liebaut Katrien2012Dublin (IRL)
1.000m indoor3:51,12Moens Hilde2013Gent
200m indoor35,07Moens Hilde2013Gent

Master 50+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500 m indoor04:25,6Van Havermaet Theo2008Gent
10.000 m35:50,64Van Havermaet Theo2008
5.000m
17:16,39Van Havermaet Theo2011Lokeren
4x400 m3:52,78Van Havermaet Theo2008
800 m indoor2:10,81Van Havermaet Theo2008Gent
speerwerpen
15.52De Neve Rudi2012
Deinze
discuswerpen13.01De Neve Rudi2011Bornem
marathon3:27:45
Bogaert Johan2011
verspringen3.27mDe Neve Rudi2012Deinze
1.500m7:05.02
De Neve Rudi2012Deinze
200m35.70
De Neve Rudi2012Deinze

Master 50+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
10.000 m48:16Moens Hilde2016Torhout
3.000 m13:00,07Moens Hilde2014Lebbeke
200m29,40

Van Doorselaer Greta2007

Master 55+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
marathon4:01:31Van Heck Frans2011Antwerpen

Master 55+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500m6:38,63Van Doorselaer Greta2011Ninove
3.000 m13:35.02Van Doorselaer Greta2009Zele
5.000 m22:41,78Van Doorselaer Greta2009
10.000 m48:04,13Van Doorselaer Greta2009
800 m indoor
3:12,65Van Doorselaer Greta2010Gent
1.500 m indoor
6:35,81Van Doorselaer Greta2010Gent
speer13.55m

Van Doorselaer Greta2010Aalst
kogel (3kg)
5.31m
Van Doorselaer Greta2010Aalst
Kogel (4kg)4.57m
Van Doorselaer Greta2012
Lebbeke
Marathon5:27:11Anseeuw Marjan2012
Dublin (IRL)
200m indoor42,57Van Doorselaer Greta2013Gent

Master 60+ M

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
2 mijl15:10.31Blindeman Paul2011Lebbeke
1.000m4:13.43
Blindeman Paul2012Ninove

Master 60+ V

DisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
1.500m7:50,33Van Den Abbeele Mit
2011Lebbeke
2 mijl17:40.95Van Den Abbeele Mit2011
Lebbeke
1.000m5:02.08Van Den Abbeele Mit2012Ninove

Master 75+ M

disciplineprestatienaamjaar
3.000m13:22,10
Heuninck Alfons1989

Coopertests

CategorieDisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
benjamin vCooper 12 min2697 mRombout Charlotte2005Dendermonde
pupil vCooper 12 min2710 mSchauwvlieghe Nette2006Dendermonde
miniem mCooper 12 min3005 mKeppens Joris2005Dendermonde
miniem vCooper 12 min2720mVan Geyte Annelies2005Dendermonde
cadet vCooper 12 min2845 mVan Geyte Annelies2006Dendermonde
scholier vCooper 12 min2740 mVan Geyte Annelies2009Dendermonde
scholier mCooper 12 min3000Meulebroeck Kristof2010Dendermonde
junior vCooper 12 min2790Van Geyte Annelies2010Dendermonde
junior mCooper 12 min3200Meulebroeck Kristof

2012Dendermonde
senior vCooper 12 min2840mVan Geyte Annelies2012Dendermonde
senior mCooper 12 min3590 mDe Cock Gino2006Dendermonde
master v35+Cooper 12 min2500D'Hondt Sandra2009Dendermonde
master m35+Cooper 12 min
2870Saeys Kris2009Dendermonde
master m40+Cooper 12 min3000mVan Bever Cois2003Zele
master v40+Cooper 12 min2789 mMoens Hilde2005Zele
master m45+Cooper 12 min3075Schelkens Kris2009Dendermonde
master V45+Cooper 12 min2655Moens Hilde2009Dendermonde
master m50+Cooper 12 min2785Sarens Jos2010Dendermonde
master v50+Cooper 12 min2370Borms Magda2010Dendermonde
master m55+Cooper 12 min2570Lefevre Marc2012Dendermonde
master v55+Cooper 12 min2460Van Doorselaer Greta2012Dendermonde
master m60+Cooper 12 min2490
Blindeman Paul2012Dendermonde
master v60+Cooper 12 min2210Van Den Abbeel Mit2012Dendermonde

Andere prestaties

CategorieDisciplinePrestatieNaamJaarPlaatsVorig record
senior mhalve marathon1:15:35.De Cock Gino2008
senior vhalve marathon1:51:42.Stevens Ilse2006
master m 35+halve marathon1:10,43De Cock Gino2011Brussel1:33,44 (2008)
master v 35+halve marathon1:58:00Blindeman Liesbet2010Buggenhout1:58:56 (2009)
master m 40+halve marathon1:27:29.Van Uytfanghe Marc2008
master v 40+halve marathon1:48:42.Moens Hilde2008Kasterlee
master m 45+halve marathon1:26:43Vanhole Yves2012Bellem - Deinze1:28:45 (2012)
master v 45+halve marathon1:49:42.Moens Hilde2009Kastrelee
master m 50+halve marathon1:48:04.Van Nuffel Luc2007Sluis1:53:29 (2006)
master v 50+halve marathon1:43:53.Van Doorselaer Greta2006
master m 55+halve marathon1:42:07.Van Den Abbeele Frank2008Kastrelee
master v 55+halve marathon2:19:21.Van den Abbeel Mit2009Kasterlee
master m 60+halve marathon2:12:12Blindeman Paul
2011Buggenhout
master v 60+halve marathon2:16:30Van dn Abbeel Mit2011Buggenhout
master m 45+
6 uurloop69,029kmBogaert Johan2011Stein (NL)67,767km (2010)
master m 50+6 uurloop70.780kmBogaert Johan2012Loos (FR)65.288 (2011)
master m 45+24 uur loop220,153 kmBogaert Johan2009Bergamo (It.)218,379 (2008)
master m 50+24 uur loop216.830kmBogaert Johan2012Steenberg (NL)
master m 45+100 mijl (160km)17u 31min. 10 secBogaert Johan2010
master m 50+100 mijl17u 16min 56secBogaert Johan2012
master m 45+
Sparthatlon ( 246km)33u 22min. 36secBogaert Johan2009Griekenland

A.C. M+V

CategorieDisciplinePrestatieNaamJaarPlaats
open categorie VZweedse aflossing
400m-300m-200m-100m
2:51.22Frauke Leybaert ( schol.400m)
Annelies Van Geyte (jun.300m)
Hilde Moens (45+ 200m)
Greta van Doorselaer (55+ 100m)
2011
Bornem
open categorie gemengd
Medley estafette
100m-200m-300m-400m
2:23,45Van Geyte Annelies(100m)
Meulebroek Kristof(200m)
Leybaert Frauke (300m)
De Vos Manu (400m)
2015Lebbeke

Mix Relays alle categorieên

categoriedisciplineresultaatnaamjaarplaats
is een aflossing 2 vrouwen en 2 mannen
masters 45+Mix Relays03:08,37Sandra D'Hondt (100m)
Gert Van Den Abbeele (200m)
Anja Van Haut (300m)
Ahmed Afennas (400m)
2017Lebbeke ook WR 🙂
master 50+Mix Relays03:20,65Katrien Liebaut (100m)
Gino De Grauwe (200m)
Hilde Moens(300m)
Patrick Roosenboom(400m)
2017Lebbeke ook WR 🙂
master 55+Mix Relays03:17,75
Lieve De Witte (100m)
Jo Goubert (200m)
Magda Borms (300m)
Frankie Bontinck (400m)
2017Lebbeke ook WR 🙂